Galda kalendāri

Piedāvājam divu veidu galda kalendārus:

Galda kalendārs “Māja” – vienkāršākais un lētākais galda kalendārs, izgatavots no Arctica 275 g/m2 kartona, bez pāršķiramām lapām.
Tas var tikt izgatavots dažādos izmēros, viens no populārākajiem ir kalendārs ar izmēru 21×10 cm.
Gatavie kalendāri tiek atdoti kompaktā, plakanā formā ar speciāli iespiestām locījuma vietām un abpusēju līmlenti. Pēc salocīšanas un salīmēšanas tev būs gatavs telpisks, trijstūrveida galda kalendārs!

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 5 gb. Kalendāru drukas izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma, sākot no 0.2 EUR+PVN.

Individuāla dizaina izveidošana šāda tipa kalendāram izmaksātu no 25 EUR+PVN

Galda kalendārs ar pāršķiramām lapām –  pati populārākā galda kalendāru izvēle ar plašām reklāmas un dizaina izvietošanas iespējām.
Individuālais dizains un reklāma var atrasties ne tikai uz kalendāra pamatnes, bet arī uz pāršķiramajām lapām. Kalendāra izmēri var būt dažādi, tomēr biežāk lietotie kalendāra lapu izmēri ir 14×14, 21×10 vai 15×21 cm. Lapu skaits atkarīgs no nepieciešamības, parasti 6-14 lapas, drukātas vienpusēji vai abpusēji.

Kalendāra cenu nosaka izvēlētais izmērs, lapu skaits un kopējais pasūtījuma apjoms. Cenas katram pasūtījumam tiek aprēķinātas individuāli.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinies ar mums, rakstot uz  e-pastu info@balticprint.lv, vai zvanot uz tālruni 26 25 27 09.