Sienas kalendāri

Reprezentatīvs sienas kalendārs ir viena no populārākajām dāvanam biznesa partneriem vai klientiem.
Augstas kvalitātes kalendārs atgādinās par Jūsu uzņēmumu visu gadu un kļūs par daļu no biroja telpas.

Piedāvajam izgatavot vairāku izmēru un veidu sienas kalendārus ar noplēšamām mēnešu lapām.

Specifikācija:
Kalendāru noplēšamās lapas ir drukātas uz 115 g/m2 matēta krītpapīra. Reklāmas laukumi un pamatnes tiek drukāti uz Arctica 275 g/m2 kartona. Kalendārus izgatavojam ar melnām vai baltām metāla spirālēm un nostiprinājumiem. Papildus piedāvājam arī pārklāt reklāmas laukumus ar matētu vai glancētu lamināciju. Kalendārus varam iepakot caurspīdīgos plēves maisiņos.

Kalendāra reklāmas laukumu dizains var tikt individuāli izstrādāts saskaņā ar tavām vēlmēm (sākot no 30 EUR+PVN).

Par kalendāru drukas izmaksām sazinies ar mums, rakstot uz  e-pastu info@balticprint.lv, vai zvanot uz tālruni 26 25 27 09.

Viendaļīgs sienas kalendārs ar 12 mēnešu lapām (janvāris – decembris).
Šāda veida kalendārs piedāvā 24×31 cm lielu augšējo apdrukas laukumu un 5×31 cm lielu lejā, zem kalendārajām lapām.

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 5 gb. Kalendāru drukas izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma, sākot no 1.2 EUR+PVN.

Trīs daļu sienas kalendāram ir trīs noplēšamo mēnešu lapu komplekti (iepriekšējās, esošais un nākamais mēnesis) Šāda veida kalendārs piedāvā 24×31 cm lielu augšējo apdrukas laukumu un 5×31 cm lielu lejā, zem kalendārajām lapām.
Minimālais pasūtījuma apjoms ir 5 gb. Kalendāru drukas izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma, sākot no 1.7 EUR+PVN.

Trīs daļu sienas kalendāram par papildu samaksu ir iespējams ievietot vēl 2 mazos reklāmas laukumus starp kalendārajām daļām.

Sienas kalendārs “Trīs vienā” sastāv no 12 noplēšamām kalendāra lapām. Uz katras lapas atrodas lielāks tekošais mēnesis un divi mazāki, kas sniedz iesakatu iepriekšējā un nākamajā.
Šāda veida kalendārs piedāvā 22×31 cm lielu augšējo apdrukas laukumu un 5×31 cm lielu lejā, zem kalendārajām lapām.

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 5 gb. Kalendāru drukas izmaksas ir atkarīgas no pasūtījuma apjoma, sākot ar 1.5 EUR+PVN.

Individuāla stila uzņēmuma kalendāri

Mēs varam piedāvāt  individuālu dizainu ne tikai reklāmas laukumiem, bet arī pašām kalendāra lapām. Noplēšamās lapas var tikt mainītas, lai pielāgotos tavām vēlmēm un uzņēmuma stilam.

Kalendāri Lietuvas un Igaunijas tirgum. Varam piedāvāt īpaši šiem tirgiem pielāgotus  kalendārus vietējā valodā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinies ar mums, rakstot uz  e-pastu info@balticprint.lv, vai zvanot uz tālruni 26 25 27 09.