Skatlogu uzlīmes

Pilnkrāsu drukas attēli – uzlīmes – uz tava skatloga, kas noteikti piesaistīs skatienus un uzmanību! Skatlogu uzlīmes var būt pilnībā nosedzošas vai vienpusēji caurskatāmas (no perforēta materiāla) un ļaus tev pārvērst skatlogu lielā reklāmas izkārtnē. Mēs piedāvājam dažādus skatlogu uzlīmju veidus – sākot ar vienkāršām teksta uzlīmēm (ploterēts PVC vinils), līdz pilnībā nosedzošām apdrukātām skatlogu uzlīmēm. Mūsdienīgā Rolad RF-640 drukas iekārta un ploteris ļauj mums izgatavot skatlogu uzlīmes, kas būs piemērotas tieši tavām vajadzībām.

Skatlogu līmplēvju risinājumi:

  • Lielformāta digitāli drukāta līmplēve – pilnkrāsu digitālas izdrukas uz dažādiem materiāliem. Šīs skatlogu uzlīmes var nosegt stiklu pilnībā vai arī tikai tā segmentu. Tās ir iespējams izgriezt nepieciešamajā formā, lai nosegtu jebkura profila stiklojumu.
  • Vienpusēji caurskatāmas uzlīmes – pieejams arī perforēts, pašlīmējošs vinils skatlogiem, kam nepieciešama vienpusēja caurskatāmība, piemērots arī transportlīdzekļu logu aplīmēšanai. Šis uzlīmju veids nodrošina caurredzamību no iekšpuses, bet bloķē redzamību no ārpuses, nodrošinot privātumu, taču vienlaikus ļaujot telpā ieplūst gaismai.
  • Ploterētas līmplēves – augstas kvalitātes vienkārši, ērti un ekonomiski vinila līmplēves uzrakstu risinājumi, individuāli pielāgoti tavām vēlmēm un vajadzībām.

Līdzīgi pakalpojumi:

 

Ja vēlies sazināties ar mums, aizpildi pieteikuma formu vai sūti ziņu uz info@balticprint.lv

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Tēma

Jūsu ziņa

Pievienot failu